Hakkımızda

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram

2012 yılında kurulan NUR MAKİNA İNŞAAT ÇELİK KONSTRÜKSİYON her türlü çelik konstrüksiyon binaları imalatı ve montajı, endüstriyel tesisler,enerji santral bacaları izolasyon döşeme ve paslanmaz sac kaplama işleri, vinç yolları ve ray montajı gibi ince işçilik gibi hassasiyet gösteren tüm makine ve çelik montajında müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti esas alınmış olup bu esas çerçevesinde sektörün önde gelen kuruluşlarının taleplerine çözüm ortağı olarak ve bu kalite anlayışı ile çözüm üretmektedir.

Kaliteli ve hızlı, uluslararası standartlara uygun üretim ve montaj yapan , kalite güvence sistemi ile iş güvenliği kurallarına ayak uyduran ve sürekli kendini yenileyen, uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir.


Misyonumuz


Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla , Çevre sektöründe;adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, müşteri için ekonomik üstünlükleri olan ürünleri üretmek veya temin etmek, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak, dengeli ve karlı bir büyüme elde etmek, çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmaktır.


Vizyonumuz


Tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, işlerini temiz, itinalı ve zamanında yapmak, müşteri memnuniyetiyle birlikte uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak

Haziran 24, 2022